Schody dla psa zebra

Schody dla psa zebra


Nie wiesz czy ubranko będzie pasować na twojego psa ?

Sprawdź jak zmierzyć psa


Aby móc kupować musisz się zalogować.

logowanie

Schody dla psa zebra drukuj » « powrót

Opis produktu

Zaprezentowano powyżej model schodów z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które gustują w nowoczesnej stylistyce. Schody w całości uszyte zostały z bardzo trwałych półproduktów, dzięki czemu z pewnością posłużą psu przez bardzo długi czas. Nowy produkt powstał w oparciu o dwie bardzo mocne i niezwykle miłe w dotyku tkaniny futerkowe - na stopnie schodów naciągnięte zostało bardzo ładne futerko imitujące paski zebry zaś pozostałe ścianki przyozdobiliśmy tkaniną w czarnym kolorze. Wypełnienie schodów stanowi specjalna pianka tapicerska o podwyższonej odporności na odkształcenia – to właśnie dzięki niej schody dla psa są bardzo lekkie i nie deformują się.

Na pierwszym stopniu schodów (od frontu) zauważą Państwo nasze logo które w świetle dnia pięknie mieni się blaskiem kilkudziesięciu kryształków cyrkonii.

W razie zabrudzeń pokrowiec ściągnąć można ze stelażu i wyprać w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Wymiary schodów dla psa:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm

 

Produkty skojarzone