Koc różowo-amarantowy Princess

Koc różowo-amarantowy Princess


Nie wiesz czy ubranko będzie pasować na twojego psa ?

Sprawdź jak zmierzyć psa


Aby móc kupować musisz się zalogować.

logowanie

Koc różowo-amarantowy Princess drukuj » « powrót

Opis produktu

Widoczny na zdjęciu powyżej kocyk to nic innego jak zestawienie ze sobą materiałów najwyższej jakości - futerek minky. Materiał ten nie jest gładki, a posiada dużą ilość małych wpustek. Awers kocyka powstał dzięki wykorzystaniu tego materiału w kolorze pudrowego różu, rewers zaś, dla skontrastowania w kolorze amarantowym. Całość wykończona i połączona ze sobą została za pomocą amarantowej, atłasowej lamówki i przyozdobiona haftem przedstawiającym napis „The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy jednak w tym miejscu umieścić wariant dla pieska - „The Prince sleeps here". O swojej decyzji powiadomcie nas w komentarzu do zamówienia.    

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także torbę transportową, która wykonana została dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciu powyżej kocyk dla psa. Macie więc Państwo niepowtarzalną możliwość stworzenia eleganckiego kompletu. 

W razie zabrudzeń pled z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nieprzekraczającą 40 stopni Celsjusza. 

Wymiary koca dla psa:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm

 

Produkty skojarzone