Koc popielato-różowy Princess

Koc popielato-różowy Princess


Nie wiesz czy ubranko będzie pasować na twojego psa ?

Sprawdź jak zmierzyć psa


Aby móc kupować musisz się zalogować.

logowanie

Koc popielato-różowy Princess drukuj » « powrót

Opis produktu

Zewnętrzna strona kocyka widocznego na zdjęciu powyżej powstała dzięki wykorzystaniu oryginalnego, miękkiego w dotyku, popielatego futerka minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości małych wypustek (jest to futerko minky). Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze pudrowego różu. Całość wykończona została różową, atłasową lamówką i ozdobiona różowym haftem przedstawiającym napis „The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla pieska - „The Prince sleeps here". O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia.  

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także torbę transportową, która wykonana została dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciu powyżej kocyk dla psa. Macie więc Państwo niepowtarzalną możliwość stworzenia eleganckiego kompletu. 

W razie zabrudzeń pled z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nieprzekraczającą 40 stopni Celsjusza. 

Wymiary koca dla psa:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm

 

Produkty skojarzone