Koc czarno-czerwony Prince

Koc czarno-czerwony Prince


Nie wiesz czy ubranko będzie pasować na twojego psa ?

Sprawdź jak zmierzyć psa


Aby móc kupować musisz się zalogować.

logowanie

Koc czarno-czerwony Prince drukuj » « powrót

Opis produktu

Zewnętrzna strona prezentowanego kocyka wykonana została z eleganckiego, czarnego futerka minky - jego najbardziej charakterystyczną cechą jest fakt, iż jego struktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością małych wypustek, co sprawia, że produkt jest nie tylko bardzo oryginalny, ale przede wszystkim niezwykle wygodny. Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze intensywnej czerwieni, dzięki czemu całość wygląda bardzo ładnie i od razu rzuca się w oczy. Obydwie tkaniny zostały połączone ze sobą atłasową lamówką w kolorze czerwonym, która dodatkowo ozdabia całość. Dbając ponadto o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczanie niewielkiego, czerwonego haftu. Napis ‘'The Prince sleeps here" to wariant dla pieska, jeśli jednak życzycie sobie Państwo zmienienia go na wariant dla suczki "The Princess sleeps here" to prosimy poinformować nas o swoim wyborze w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także torbę transportową, która wykonana została dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciu powyżej kocyk dla psa. Macie więc Państwo niepowtarzalną możliwość stworzenia eleganckiego kompletu. 

W razie zabrudzeń pled z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nieprzekraczającą 40 stopni Celsjusza. 

Wymiary koca dla psa:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm

 

Produkty skojarzone